Cercul studențesc A.E.R.S (Afaceri, Etică și Responsabilitate Socială) din cadrul Facultății de Administrație și Afaceri a Universității din București organizează evenimentul caritabil „Balul Primăverii” dedicat bolnavilor sprijiniți de Asociația P.A.V.E.L (Asociația părinților cu copii bolnavi de cancer, leucemie și anemii grave).  „Balul Primăverii” va avea loc marți, 4 aprilie 2017, la clubul Kastel (Str. Covaci, nr. 4-6, București), începând cu ora 21:00.

Acest eveniment, ajuns deja la a opta ediție, este unul ce își dorește să susțină an de an misiunea asociației. Scopul acestui eveniment caritabil este de a strânge fonduri pentru a susține serviciile de suport și tratament pentru acești copii.

Donațiile în bani se pot face în timpul evenimentului, sau în conturile Asociației P.A.V.E.L:

ASOCIAȚIA P.A.V.E.L.

(Primind Ajutor, Viața Este Luminoasă)

Număr de înregistrare: 885 / 28.06.1996

Cod fiscal: 8956076

Adresă (sediul social): Șold. Lica Gheorghe nr. 28, sector 4, București

Cntul Asociației P.A.V.E.L., deschis la BANCPOST S.A., sucursală TITAN, sector 3, București, România.

Conturi curente

RON: RO81 BPOS 7100 3031 332R OL01

USD: RO92 BPOS 7100 3031 332U SD01

EURO: RO48 BPOS 7100 3031 332E UR01

În timpul evenimentului caritabil „Balul Primăverii” va avea loc un concert susținut de Alex Porro, se va desfășura o licitație cu tablouri pictate de copii în cadrul atelierelor Asociatei P.A.V.E.L. și participanții vor avea parte de surprizele oferite de tombola care va fi organizată cu acest prilej.